Roksana Maluchnik


Bezapelacyjnie najładniejszy członek zespołu. Pełna energii, z rockowym pazurem oraz kobiecą delikatnością, wspaniale uzupełnia się na scenie z Jawą. Jest wszechstronna, z łatwością odnajduje się zarówno w rockowych przebojach, jak i w intymnych balladach. Warto poprosić o „I have nothing” Whitney Houston w jej wykonaniu.

Przez lata zdobywała umiejętności na indywidualnych lekcjach emisji głosu, warsztatach artystycznych oraz ukończyła LO w klasie teatralnej, gdzie kształciła się pod kątem wokalu, aktorstwa i tańca.

Występowała na deskach Teatru Staromiejskiego, Teatru Prochownia, Teatru Komedia oraz w słynnej Sali Kongresowej w Warszawie.

Jest laureatką wielu lokalnych i ogólnopolskich festiwali piosenki. W 2013 roku występowała podczas cyklu Gal Profesjonaliści Forbes'a realizowanych w 5-ciu polskich miastach: Warszawie, Poznaniu, Gdańsku, Krakowie i Wrocławiu. W 2014 roku wzięła udział w show TVN X-Factor, gdzie dotarła do etapu Bootcamp.

Poza True Colors, od wielu lat realizuje mniejsze projekty muzyczne, głównie w składach akustycznych. Nie zamyka się na jeden gatunek muzyczny, ale eksperymentuje, dlatego często oprócz występów z żywymi formacjami można zobaczyć ją w klubowej odsłonie live act wraz z DJ-em.

Karykatura Roksana Maluchnik

Roxi

wokal